Jakie buty wybrać dla trzylatka – informacje

Ten artykuł jest wynikiem naszej współpracy z babyboss.pl

Stopy Twojego dziecka rozwijają się i musisz wybrać parę trampek, które są elastyczne, lekkie i trwałe. Dla tej grupy wiekowej najlepsze są buty, które naśladują chodzenie boso. Szukaj bezpiecznych systemów zapinania, które umożliwiają utrzymanie buta na stopie i są regulowane. Dla niemowląt warto rozważyć linię Bobux Xplorer. Te buty z tkaniny i skóry zostały zaprojektowane przez ekspertów w dziedzinie szewstwa.

Aby pomóc Ci w prowadzeniu, sprawdź wyjmowane wkładki buta i pudełko na palce. Buty powinny ściśle przylegać do palców, tak aby czubek Twojego palca mógł zmieścić się między przednią częścią buta a palcami Twojego dziecka. Pudełko na palce powinno być wystarczająco głębokie, aby nie uciskało palców ani paznokci. Ponadto szukaj butów z zaokrąglonymi skrzynkami na palce.

Przed zakupem pary butów dla dziecka weź pod uwagę jego rozmiar stopy. Zazwyczaj stopy dzieci szybko się zmieniają. Rosną one o pół rozmiaru buta w ciągu dwóch miesięcy. Ich stopy rosną o rozmiar stopy każdego roku. Upewnij się, że but jest dobrze dopasowany do pięty i palców, które są zazwyczaj dłuższe niż u dorosłych. Wybierz rozmiar, który pasuje do jego lub jej najdłuższego palca.

Przy wyborze butów dla malucha, pamiętaj, że buty wysokiej mody nie będą odpowiednie. Twoje stopy malucha wciąż się rozwijają, a buty high-fashion nie dadzą im wsparcia lub stabilności, której potrzebują do chodzenia. Z tego powodu czarne buty Mary Jane są często bardziej wygodne. Jeśli Twoje dziecko nie lubi swojego rozmiaru buta, powinnaś zabrać je do chirurga ortopedy zajmującego się stopą i kostką, aby sprawdzić ewentualne problemy.

Chociaż większość butów dziecięcych jest elastyczna, nadal ważne jest, aby wybrać buty z gumowymi podeszwami, które można mocno zabezpieczyć przed poślizgiem. Elastyczne buty pomagają maluchom rozwijać umiejętności motoryczne i równowagę poprzez zapewnienie lepszej przyczepności na ziemi. Podczas gdy buty dla dzieci mogą być wykonane z miękkiej skóry i tkaniny, pamiętaj, aby unikać syntetyków, ponieważ nie oddychają. Są one również mniej prawdopodobne, aby złamać.

Choć maluchy nie są tak szybkie jak dorośli, rosną dość szybko, zanim zaczną szkołę. Aby pomóc ci wybrać odpowiedni rozmiar, dostań stopy twojego malucha mierzone co sześć do ośmiu tygodni. Upewnij się, że kupujesz pół rozmiaru większy niż ich ostatnia para. W ten sposób Twoje dziecko nie będzie czuło się tak ciasno. Oprócz tego łatwiej będzie śledzić ich stopy przy zakupie nowych butów.

W przeciwieństwie do dorosłych, maluchy rosną szybko. Stąd też but powinien być odpowiednio dopasowany do ich stóp. Jeśli będzie za mały lub za duży, dziecko będzie miało problemy z chodzeniem, a także może to negatywnie wpłynąć na rozwój ich stóp. Upewnij się, że kupujesz właściwy rozmiar. Być może będziesz musiał zapłacić trochę więcej, ale na dłuższą metę sporo zaoszczędzisz. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na buty, zdecyduj się na parę o rozmiar większą niż obecna.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top