Jakie zabawki kupić dla rocznego dziecka – sugestie

Jeśli nie jesteś pewien, co kupić dziecku na pierwsze urodziny, możesz wypróbować te propozycje zabawek! Układanie i rozbieranie klocków zachęca do drobnych umiejętności motorycznych i wspólnej zabawy. Kolorowe magnetyczne kostki są świetną opcją, ponieważ są łatwe do manipulowania dla małych rączek i niedrogie w zakupie. Dzieci lubią też żuć kolorowe mini kostki dotykowe Tudou.

Wypchane zwierzę przypominające dziecko to również doskonały pomysł na prezent. Niemowlęta uczą się o zwierzętach i kolorach poprzez zabawę, a wypchane zwierzę, które jest wzorowane na prawdziwym człowieku to świetny pomysł. Miękka lalka dla niemowląt z prostymi akcesoriami również może być fajnym prezentem dla roczniaka. Króliki Jellycat i lalki Corolle to świetny wybór dla młodych rąk.

Zależnie od wieku dziecka, możesz być zaskoczony tym, ile radości może sprawić prosta zabawka. Jeśli szukasz czegoś edukacyjnego dla swojego malucha, zestaw kolorowych flashcards może być najlepszą opcją. Karty z ładnymi ilustracjami zachęcają dziecko do nauki i można je powiesić na ścianie lub nosić w wózku. Niektóre flashcards mają wygodne kółko ułatwiające chwytanie. Innym pomysłem na prezent jest uroczy fotel bujany. Dostępnych jest kilka uroczych modeli, w tym bujak o tematyce dinozaurów, który gra muzykę i dzwoni w ogon.

Pośród wielu pomysłów na zabawki dla Twojego malucha, popularnym wyborem jest zestaw kubków do układania. Z 80 różnymi kształtami i rozmiarami, pozwala dziecku zbadać równowagę i rozwiązywanie problemów. Alternatywnie można kupić zestaw drewnianych lub miękkich klocków lub tradycyjny układacz pierścieni z drążkiem. Dla bardziej odważnego jednoroczniaka można zdecydować się na spychacz. Push-and-pop buldożki są zabawne i rozrywkowe dla maluchów i jednoroczniaków alike.

Jak twoje dziecko rozwija swoją koordynację ręka-oko, możesz chcieć rozważyć zakup muzycznej zabawki. Muzyczny ksylofon lub pianino Baby Einstein to doskonałe opcje dla tego wieku. Nie są one głośne jak zabawki elektryczne i zachęcą Twoje dziecko do zaangażowania się w zabawę. Są również łatwe do czyszczenia i można je schować, gdy nie są używane.

Zabawka muzyczna pomoże dziecku rozwinąć koordynację ręka-oko i nauczy je o przyczynie i skutku. Instrumenty muzyczne zachęcą również rodziców do zabawy z maluchami, co pomoże dziecku rozwinąć jego umiejętności społeczne. Push-toys są pożytecznie dla berbeci ćwiczyć ich toddling umiejętności, gdy mogą iść tylko tak szybko jak twój berbeć może pchać one. Push-toys również uczy dzieci liter, hiszpańskich słów i innych przydatnych umiejętności.

Jeśli nie jesteś pewien, co kupić dla jednorocznego dziecka, możesz obserwować swoje dziecko bawiące się z ich wyborem zabawek. Prawdopodobnie będą bardziej interaktywne z zabawką niż byś się spodziewał. W tym czasie niemowlęta rozwijają ważne umiejętności, takie jak koordynacja ręka-oko. Oprócz zabawek, powinieneś rozważyć zabawki sensoryczne. Te, które rozwijają te umiejętności będą z pewnością hitami.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top